Bohužel nám realizace fasády časově sklouzla. Konečně nyní Vám mohu zaslat nějaké fotky. Snad se nějaká bude líbit a bude k použití. (pan Dostál)

Reference zákazníků - porcelánové vypínače

Po objednání zboží, se mi ozvali s tím, že potřebuji ještě nějaký komponent, tak abych to bylo komplet. Za toto jsem hrozně rád. Paní Zichová se mi věnovala a poslala několik MMS s obrázky jednotlivých věcí, abych měl co nejlepší představu, jak vše vypadá a funguje. Dle mého názoru péče na 110% :)  Jan Pavlík

„Krásné a kvalitní designové zboží, výborná komunikace. Vše naprosto OK a ráda doporučuji tento obchod všem, kteří nechtějí mít svoji domácnost tuctově zařízenou a kteří si z domu vytvářejí domov.“ Olga Schwarz

Výrobky jsou sice dražší, ale kvalitní! Takový design za nabízenou cenu nikde neseženu než v nenu. Retro vypínače a zásuvky lze dostat i u jiných dodavatelů, ale za mnohem vyšší cenu. Ochota a přístup paní Zichové v pomoci ve správném výběru je na vysoké úrovni, kéž by takových prodejců bylo více.“ Dana Lovásová

Záslepka je již od pohledu slepá a také oko každého, kdo je zvyklý na běžné moderní umělohmotné kryty rozvodných krabic oslepne úžasem, při pohledu na tento zdařilý kus porcelánového elektrického příslušenství... (Ladislav Šustr, Jesenice u Rakovníka)

Dobrý den, zasílám fota. Jde to strašně špatně nafotit, protože ta koupelna je prostě malá. Nicméně, jsou to třešničky na dortu. Děkuji, že jste mě postrčila. Přeji hodně spokojených zákazníků. (Jindřiška Chmelařová, Kytlice)

reference od zákazníka

Vypínače u nás obdivuje každý. Mám sice trochu rozbitý objektiv, takže nepříliš dobře ostří... (za evangelický sbor v H. Krupé a H. Brodě srdečně zdraví David Šorm, farář)

Fotky z interiéru pana J. Kroužeckého, který nám zaslal instalaci nádherných přisazených porcelánovo-mosazných retro svítidel Linea Bosega od firmy Aldo Bernardi.

Sú úžasné :) Ďakujem. Ján Eliáš (Galanta)

Máme už druhé světlo od Vás rádi se k Vám vracíme :) pro netradičnost a originalitu designu a provedení. (Lenka Majnerová, Praha)

Porcelánová nástěnná lampa Linea Isola

Setkal jsem se s profesionálním přístupem. Rádi poradí a jednání pro mne bylo příjemné. Vřele doporučuji. (Chovanec I., Třinec)

Nakupujte, utrácejte v tomto obchodě, je perfektní! (recenze heureka.cz)

Platba předem mě znejistila a odrazovala, dodací lhůta byla také dlouhá, ale tomu se není co divit, ruční práce. Opravdu jsem se bál jestli něco dojde. DOŠLO. Došly naprosto okouzlující ručně malované lustry. Návody chybí, ale s tím se nějak poperu. 4 hvězdy dávám za komunikaci a tu nádheru, která nám přišla. Božejovský

Obchod proběhl naprosto v pořádku. Komunikace naprosto perfektní, i konzultace a doporučení vhodného zboží. Celému obchodu patří můj obrovský dík. (Hubáčková P., Vesec)

Nástěnné mosazné rustikální svítidlo Linea M. Lescaut Aldo Bernardi

Porcelánové svítidlo Linea Tesa s protizávažím v interiéru útulné kuchyňky jedné naší zákaznice, jež nechce být jmenována...

Reference zákazníka - porcelánové svítidlo Linea Tesa

Je to umění, co vytváříte. Jako si na stěnu pověsit krásný obraz... A ještě se toho dotýkáte a tímto dotykem si uvědomujete tuhle dokonalost.... na mne by to tak působilo. (naše FB skalní fanynka O. Voláková)

Porcelánový vypínač a zásuvka DO FIT Collection od Font Barcelona

Stahovací stropní stahovací svítidlo s protizávažím Linea Piega nám vyfocené ve svém interiéru zaslat pan Roskovec se slovy: Přikládám slíbené obrázky. Zařizujeme, víc bohužel nedostanete 😉 Ať se daří a děkuji za překvapivě rychlé dodání. Za fotografii moc děkujeme.

Posílám slíbené foto vašeho nádherného osvětlení ;) Stropní mi nejde jako celek  pěkně vyfotit, ale je to super. (Alena Valešová, Neplachov)

Porcelánové nástěnné  svítidlo Linea Piega rovněž od pana Roskovce, tentokrát v interiéru koupelny. Za fotografii moc děkujeme.

Ukázka montáže porcelánových stropních svítidel Linea Isola  na kazetovém stropě v rodinném domě pana Ambrože.

Posílám Vám fota jedné zákaznické instalace :o) Jako poděkování za Vaši ochotu se zasláním fotek černo-bílých provedení. A. Klicnar, Hronov

Dobrý den, zasílám slíbené foto z našeho domu, kde jsme instalovali vypínače a zásuvky Fontini od Vaší firmy. (Frenštát pod Radhoštěm)

Doporučuji, obchod velmi vstřícný k zákazníkovi. (Svoboda O., Morávka)

„Krásné stylové osvětlení, přesně pro můj babičkovský styl“ Mirka

Porcelánové stropní svítidlo Linea Piega s protizávažím Aldo Bernardi

Podařilo se obnovit celý spodní osvětlovací okruh, dále je osazená a zrenovovaná rozvodná transmise a zapojen historický třífázový elektromotor Bergmannwerke – Bodenbach (Děčín) z roku 1908, v ČR naprosto unikátní. Mlýn se podařilo po 70 letech znovu rozběhnout a dělá návštěvníkům na exkurzích radost. Velice často vás doporučuji. (D. Veverka, Zdechův mlýn Světce)

„Internetový obchod s velmi dobře zpracovanými stránkami a profesionálními prodejci.Zakázky by bylo zapotřebí vyřizovat v mnohem kratších dodacích lhůtách,k čemuž by zajisté napomohlo držet základní sortiment skladem.“ Martin Sluka

Mosazná dvojzásuvka aldo Bernardi

Dobrý den, jak jsem Vám kdysi slíbil, tak posílám foto instalace námi upravených namořených tlačítek v objektu České filharmonie – Rudolfinum. (Miroslav Kopecký, SKS s.r.o. Blansko)

Velice Vám děkuji za zaslané dárečky 😊 S Vašimi výrobky máme ty nejlepší zkušenosti. Přikládám první fotografie, zatím ze SPA... (Jiří Sternberg, Zámek Jemniště)

„Vzhledem ke specializaci obchodu kvituji i osobní rady po telefonu a doporučení ke změně zboží z důvodu jeho nevhodnosti. Rozhodně doporučuji.“ Michael S.

Závěsné stropní svítidlo Linea Tosca

Zboží špičkové kvality a designu. Vždy jsem se setkal s téměř okamžitou reakcí. Zboží dorazilo obratem bez prodlení. Oceňuji i ochotu a vstřícnost při telefonickém kontaktu. Mohu vřele doporučit. Ladislav Šustr, Jesenice u Rakovníka

Děkuji vám velmi za kladné vyřízení mé prosby a za vaše příjemné jednání. Jsem i velice spokojená se zbožím, které jsem si už dříve u vás objednala. (M. Schwarzová)

Děkuji za zaslání vrutů pro keramické vypínače. Posílám fotku z montáže. Janečková, Hradec Králové

Reference zákazníků - vypínače Garby

Zasílám dávno slíbené fotky. Omlouvám se že to trvalo tak dlouho, pořád nebyly hotové nějaké detaily a já chtěla aby u to bylo vyfocené kompletní. Každý kdo k nám přijde, obdivuje Vaše světla. Jsme moc spokojeni, perfektně dotvořily námi zvolený styl. (H. Kotrcová, České Žleby)

Velmi profesionální přístup, za který děkuji. Pobříslová, Krkonoše

Porcelánový vypínač a rámeček Garby Colonial Fontini

Dnes ráno jsem posílal peníze a už jsou připsané na vašem účtu a ještě dnes od vás odjíždí balíček... To je jak v pohádce :-). Moc děkuji za doklady, rychlost, vstřícnost a všechny informace. Přeji Vám pěkný den, Burda V. (Havlíčkův Brod)

Doporučuji tento eshop, protože sortiment, který nabízí je jedinečný a spolu s podporou nemáte žádný problém. (Kaděra P.)

Děkuji za průchodky, myslím že se realizace povedla. Do dětského pokojíku sednou bezvadně a ve spojení s barevným lanem jsou prostě super. (Z. Fořt)

Reference zákazníka - netradiční využití kabelových průchodek

Vámi dodaná replika zásuvky byla osazena v dřevěném rámečku vedle originálních repasovaných vypínačů z roku 1908. Celková instalace tak nekazí autenticitu vzácného elektrozařízení, které je součástí expozice, zároveň při zachování současných požadavků pro provozování muzea historického mlýna. David Veverka – restaurátor strojů a majitel mlýna Světce 13 (JH)

Historický vypínač a zásuvka Garby v Mlýně Světce

Začala jsem u vypínačů a končila svítidly. Vše bylo nadstandardně řešeno, provedení, balení i komunikace. Dodací lhůta byla ještě dřív, než bylo nastaveno ve smlouvě. Můžu vřele doporučit tuto firmu, se kterou je radost spolupracovat a protože jsme ve finále dokončovacích prací novostavby vím o čem píši, téměř každá firma něco nedodržela či pokazila.

Relax a odpočinek v krajině Orlického podhůří a ve společnosti porcelánových vypínačů a zásuvek Fontini by Font Barcelona – to jsou Apartmány na Dařilce

Více zde >

Apartmány na Dařilce – Libchavy

S firmou 3K Architekti spolupracujeme už nějaký rok. Pokaždé je to pár svítidel a zavře se hladina. Víme o sobě, ale v podstatě si každý děláme věci po svém. O to víc nás potěšilo, když k nám do firmy dorazil následují e-mail: Dobrý den, všem, posíláme profi fotky a video, které jsme si nechali udělat Více zde >

Interiér kamenné chalupy – Česká Republika

barokní lovecký zámeček

Rekonstrukce barokního zámečku s porcelánovými vypínači Garby Colonial Font Barcelona a svítidly Aldo Bernardi

Více zde >

Rekonstrukce barokního loveckého zámečku

Muzeum slivovice R. Jelínek Praha

Vypínače zakázkové řady 1950 Collection Font Barcelona v Muzeu slivovice R. Jelínek Praha

Více zde >

MUZEUM SLIVOVICE R. JELÍNEK PRAHA

Pivovar v Plasech - hlavní budova

Rekonstrukce pivovaru v Plasech, kde byly použity porcelánové retro vypínače Fontini – Garby Colonial v bílé barvě. Více o pivovaru i jeho historii …

Více zde >

Knížecí Pivovar Plasy

Pohled na průčelí budovy boudy Helena Krkonoše

Svítidla Aldo Bernardi a vypínače Fontini v Boudě Heleně uprostřed Krkonoš

Více zde >

Bouda Helena Krkonoše

Reference zákazníka - svítidlo Linea Tesa

Porcelánová závěsná a nástěnná svítidla v interiéru myslivecké chalupy v Českých Žlebech

Více zde >

Interiér myslivecké chalupy v Českých Žlebech

Reference zákazníka - vypínač Garby Colonial

Instalace vypínače Garby Colonial v neotřelé černobílé kombinaci

Více zde >

Soukromý interiér v Hronově

reference od zákazníka - instalace porcelánových vypínačů Garby Colonial Fontini

Chalupa nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm

Více zde >

Soukromá chalupa nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm

článek v blogu - návštěva Bratislavy

Bistro St. Germain Bratislava

Více zde >

Bistro St. Germain v Bratislavě

Mlýn Světce historická fotografie

Zdechův mlýn Světce majitele pana Davida Veverky

Více zde >

Zdechův mlýn v obci Světce

Roubenka Brocno

Roubenka manželů Benešových v Brocnu

Více zde >

Roubenka Brocno

fotografie k článku na blogu - Café Bulldog Břeclav

Představujeme kavárnu Cafe Bulldog v Břeclavi

Více zde >

Cafe Bulldog v Břeclavi

Vypínače Fontini Garby Colonial v interiéru Rodného domu J. G. Mendela ve Vražném

Více zde >

Rodný dům J. G. Mendela v obci Vražné

reference zákazníka - vypínač a zásuvka Garby Colonial Fontini

Realizace interiéru kuchyní Gorenje Praha

Více zde >

Kuchyně Gorenje – provozovna Praha

reference zákazníka

Rekreační dům v Čechách

Více zde >

Dům v bavorském stylu

Legiovlak – historický vlak našich legií znovu ožil.

Více zde >

Legiovlak – Československá obec legionářská

Dům v Krkonoších – život jako v pohádce

Více zde >

Pohádkový dům – Krkonoše

Kouzelné místo, které se podařilo zachránit a přivést k novému životu.

Více zde >

Tančírna v Račím údolí

Perla mezi zámky

Více zde >

Zámek Mitrowicz

Instalace v domě paní Pobříslové

Více zde >

Interiér chalupy paní Pobříslové

Instalace v domě pana Adamce

Více zde >

Interiér domu pana Adamce

Dům paní Chalupové v Kunčicích pod Ondřejníkem

Více zde >

Interiér domu paní Chalupové

Zámek Zábřeh v Ostravě-Zábřehu

Více zde >

Zámek Zábřeh

Museum Fotoatelier Seidl v Českém Krumlově

Více zde >

Museum Fotoatelier Seidel

Lázeňský dům pana Kareše v obci Staré Splavy

Více zde >

Lázeňský dům Karešových – Máchovo jezero

Kavárna v Bystřici pod Hostýnem

Více zde >

Kafe U Růženky

Café Synagoga v Českém Krumlově

Více zde >

Café Synagoga v Českém Krumlově

Přejít do eshopu >>
Napsali o nás
#
Chalupa v horských lukách - Chatař a chalupář 01/2017