Pohádkový dům – Krkonoše

Krkonoše

Pohádkový dům – i tak by se dal nazvat rodinný poklad – citlivě zrekonstruovaný rodinný dům po prarodičích.

Když jednoho krásného dne manželé Lukovi zdědili starý dům pro prarodičích, věděli, že  jim byl svěřen rodinný poklad, ale také zodpovědný úkol, jak jej zachovat pro další generace. V tomto duchu s ním také zacházeli. Přestože byl dům v šíleném stavu a mnohé se v něm doslova rozpadalo, měli svou vizi a jasný cíl, udržet v těchto zdech co nejvíce z příběhu, který dům vypráví o jejich rodině, o předcích, o tradicích, kterých se drželi… Zachovat zkrátka vzpomínku a nechat ji žít pokud možno co nejdéle.

Právě proto se při rekonstrukci domu, která se táhla více než dva roky, drželi především rázu a charakteru chalupy. Nezalekli se  velkého množství práce, ani financí, které je takto zvolený postup stál a ujali se citlivé úpravy exteriéru i interiéru.  Nezaháleli ale ani při dotahování detailů.

Když vybavovali interiér, padla jejich volba právě na NeNo design, konkrétně na naše vypínače firmy Fontini a svítidla firmy Aldo Bernardi. I díky našim výrobkům tak mohl vzniknout pohádkový dům, ve kterém si dnes rodina může odpočinout od své každodenní reality show.

A na naši adresu posílali manželé Lukovi tento vkaz: „Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro Vaše produkty. Díky NeNo design!“

A my jim odpovídáme, že nás to těší a máme opravdu velikou radost. 🙂

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#