Naše mise

Kdo jsme a co pro vás umíme udělat

NeNo jsme založili s cílem pomáhat lidem, být pro ně jistotou a motivací. V dnešním přetechnizovaném světě jsme oázou klidu a bezpečí. Přinášíme klid a pohodu do Vašich domovů a projektů.

Dokonalé tvary porcelánových svítidel, stejně tak mosazná svítidla s jejich neopakovatelnou patinou a k tomu kouzelné porcelánové vypínače vytvoří neotřelou atmosféru místa, kde budete chtít snít .

Tápete nebo si nevíte rady?

Máte před sebou velký projekt a chcete spolupracovat?

Vše je o komunikaci. My komunikujeme rádi. A máme rádi, když víme s kým. Nejme roboti. Těší nás být užitečnými i pro vás. Napište nebo zavolejte.

Jsme firma s tváří.

 

Na vaše dotazy se těší Janička, Zuzka a Milan.

Jste pro nás výzvou. A my výzvy milujeme. Každý zákazník se už od prvního okamžiku stává tak trochu naší součástí. Proto neslibujeme zázraky. Ale za to vždy uděláme všechno proto, abychom splnili to, co slíbíme.

Rádi se také různými způsoby potkáme s každým z vás. A to ať už prostřednictvím e-mailů, on-line chatu, telefonátu či nejlépe osobně.

Potěší nás vaše milá návštěva v našem “moravském” showroomu v Jasenné u Vizovic, kde vám ochotně představíme vzorky našeho zboží i fyzicky. Navíc, narazíte tam na naši asistentku Janičku, která dokáže plnit tajná přání na počkání a přitom vám udělá i skvělou kávu Nesspresso. Opravdu😊

Klidně si to můžete ověřit –

Jana Zichová

tel.: +420605023970

e-mail: asistent[zavináč]neno.cz (8:00-15:30 hod., každý pracovní den)