Cafe Bulldog v Břeclavi

Fotografie k článku v blogu - Café Bulldog Břeclav

Jižní Morava je známá především vinařstvím. Bývá tedy rájem turistů směrujícím právě za dobrým vínem a specifickou atmosférou sklípků. Ale nejen to. Protože je rovinatá, rádi zde také jezdívají kolaři a turisté mířící jak za aktivním, tak pasivním odpočinkem. I tady ale najdete podniky, kde si můžete dát něco opravdu dobrého a kvalitního, lidově řečeno tak trochu „z jiného soudku“. My vám na vašich toulkách těmito končinami určitě doporučujeme kavárnu Cafe Bulldog (www.cafebulldog.cz), kde mimo naprosto úchvatný a jedinečný interiér a exteriér, ve kterém naleznete naše vypínače a zásuvky Fontini z Garby Colonial, můžete v klidu posedět a dát si něco opravdu dobrého.

Jak už totiž z názvu vyplývá  – můžete sem zajít především za chutí a vůni dobré kávy, kterou kavárna nabízí ze široké škály vybraných kvalitních káv. Ovšem, jak sám majitel říká – za hlavní specializaci považuje whisky nápoje destilované z obilovin a zrající v dřevěných sudech. Lze jich zde ochutnat opravdu velikou spoustu.

Neváhejte přinejmenším nakouknout, posedět a nasát skvělou atmosféru staré Anglie a Skotska, která celým prostorem jakoby prostupuje a dává mu neopakovatelný punc výjimečnosti. Zvláště na tomto „vinařském“ místě je čímsi, co výrazně vybočuje a každým coulem je rozhodně originální.

Váš team NeNo design Ltd.

#
Interiér kavárny Cafe Bulldog v Břeclavi
#
Interiér kavárny Cafe Bulldog v Břeclavi - pohled na bar
#
Interiér kavárny Cafe Bulldog v Břeclavi - posezení
#
Vypínače a zásuvka Fontini Garby Colonial v interiéru kavárny
#
Vypínače Fontini Garby Colonial v interiéru kavárny