Světelné sestavy Aldo Bernardi

Italský výrobce a umělec Aldo Bernardi navrhl původní sestavu Linea Civetta  a 4 zcela nové série Linea Modulare viditelného vedení rozvodů s osvětlením.
Z částí těchto modulárních systémů lze vytvořit různé grafické tvary, jako jsou čtverce, kosočtverce, obdélníky či zvlněné umělecké tvary.
Variabilitu využití tohoto systému v individuálních interiérech uvítají při své práci zejména architekti a interiéroví designéři.

Sestavy si můžete podrobně prohlédnout v katalogu níže.

Rádi s vámi projdeme váš návrh sestavy, zkonzultujeme možnosti a posléze necháme nacenit přímo u výrobce. V případě zájmu volejte na tel: +420731731128 nebo pište na  e-mail: asistent[zavinac]neno.cz 

Případně nás stačí oslovit pomocí dotazu – viz zelená lišta vpravo dole.

SVĚTELNÉ SESTAVY MODULARE

LINEA CIVETTA  

Série mosazných závěsných a reflektorových svítidel v patinovaném provedení. Klíčovým bodem tohoto systému je různorodost použití v interiéru a neomezené možnosti napojování různých dílů nebo svislých či vertikálních přechodů tzv. „multi ap“.  Jednotlivé světelné či propojovací prvky systému jsou spojovány mosazným trubkovým rozvodem o průměru 16 mm. V případě použití většího průměru trubek je možno použít redukce. Celá konstrukce může být upevněna na zdech, těsně u stropu nebo zavěšena na mosazných držácích.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SÉRIE  I QUADRI

Variabilní kvadratický systém propojení propojovacích nebo světelných boxů s keramickými kryty pro uchycení světelné patice v úhlu 90° (lze vytvářet čtverce a obdélníky).  Vzájemně jsou jednotlivé komponenty propojeny 16mm trubkami. Zdroj světla lze volit jakýkoliv s paticí E27, 42W. Spojovací a napojovací prvky jsou pak v nabídce z materiálu stará mosaz/satin nickel a porcelánové uchycení žárovky – lesklá bílá/matná černá.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SÉRIE I ROMBI

Variabilní systém propojení světelných boxů s keramickými kryty pro uchycení světelné patice.  Světelné boxy lze napojovat v úhlech 75°a 105°, tak, že vytvářejí plynulé kosočtverce propojené 16mm trubkami. Zdroj světla lze zvolit jakýkoliv s paticí E27, 42W. Spojovací a napojovací prvky jsou pak v nabídce z materiálu stará mosaz/satin nickel a porcelánové uchycení žárovky – lesklá bílá/matná černá.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SYSTÉM GRAFICO

Variabilní systém propojení pevných světelných reflektorů s halogenovými paticemi GU10, 7W. Světla jsou vzájemně propojena 8mm trubkovými spoji pevně dané délky v různých tvarech (rovná, jedna vlna, více vln). Jsou napojeny v úhlech 90° nebo 180°.  Základny se vyrábí v provedení stará mosaz/chrom s porcelánovým uchycením žárovky v lesklé bílé/lesklé černé.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SYTÉM IBRIDO

Jedná se o systém propojení zdrojů světla vyvolávající retro atmosféru s mosaznou základnou a porcelánovými úchyty žárovky zavěšenými na háčcích. Vzájemně propojeny jsou barevným kabelem v 5ti barvách (modrá, červená, žlutá, černá a bílá). Porcelánové úchyty mohou být v černém nebo bílém porcelánu, bílé navíc dekorované barevnou linkou – červenou, černou nebo žlutou.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Titulní stránka katalogu Aldo Bernardi

Katalog světelných sestav Correnti & Movimenti (Linea Civetta, Linea Modulare)

Více zde >

SVĚTELNÉ SESTAVY CORRENTI & MOVIMENTI