Světelné sestavy Aldo Bernardi

Italský výrobce a umělec Aldo Bernardi navrhl původní sestavu Linea Civetta  a 4 zcela nové série Linea Modulare viditelného vedení rozvodů s osvětlením.
Z částí těchto modulárních systémů lze vytvořit různé grafické tvary, jako jsou čtverce, kosočtverce, obdélníky či zvlněné umělecké tvary.
Variabilitu využití tohoto systému v individuálních interiérech uvítají při své práci zejména architekti a interiéroví designéři.

Sestavy si můžete podrobně prohlédnout v katalogu níže.

Rádi s vámi projdeme váš návrh sestavy, zkonzultujeme možnosti a posléze necháme nacenit přímo u výrobce. V případě zájmu volejte na tel: +420731731128 nebo pište na  e-mail: asistent[zavinac]neno.cz 

Případně nás stačí oslovit pomocí dotazu – viz zelená lišta vpravo dole.

Katalog

SVĚTELNÉ SESTAVY CORRENTI & MOVIMENTI

LINEA CIVETTA – SYSTÉM MULTI AP 

Série mosazných závěsných a reflektorových svítidel v patinovaném provedení. Klíčovým bodem tohoto systému je různorodost použití v interiéru a neomezené možnosti napojování různých dílů nebo svislých či vertikálních přechodů tzv. “multi ap”.  Jednotlivé prvky systému jsou propojeny mosazným trubkovým rozvodem o průměru 16 mm. V případě použití většího průměru trubek je možno použít redukce. Celá konstrukce může být upevněna na zdech, těsně u stropu nebo zavěšena na mosazných držácích.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA CIVETTA – SYSTÉM SPR 

Série kloubových mosazných reflektorů s paticí PAR20. Základem systému jsou propojovací boxy s jedním až třemi odbočkami k napojení jednotlivých variabilních prvků. Systém lze montovat přímo na zeď nebo zvýraznit vedení pomocí mosazných držáků a nožek. Prvky jsou propojeny mosazným trubkovým rozvodem o průměru 16 mm. V případě použití většího průměru trubek je možno použít redukce.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SÉRIE  I QUADRI

Variabilní kvadratický systém propojení světelných nebo propojovacích boxů s keramickými kryty pro uchycení světelné patice v úhlu 90° (lze vytvářet čtverce a obdélníky).  Vzájemně jsou jednotlivé komponenty propojeny 16mm mosaznými trubkami. Zdroj světla lze volit jakýkoliv s paticí E27. Spojovací a napojovací prvky jsou pak v nabídce z materiálu antická bronzová/satin nickel a keramické uchycení žárovky – lesklá bílá/matná černá.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SÉRIE I ROMBI

Variabilní systém propojení světelných boxů s keramickými kryty pro uchycení světelné patice.  Světelné boxy lze napojovat v úhlech 75°a 105°, tak, že vytvářejí plynulé kosočtverce propojené 16mm mosaznými trubkami. Zdroj světla lze zvolit jakýkoliv s paticí E27. Spojovací a napojovací prvky jsou pak v nabídce z materiálu antická bronzová/satin nickel a keramické uchycení žárovky – lesklá bílá/matná černá.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SYSTÉM GRAFICO

Variabilní systém propojení pevných světelných reflektorů s halogenovými paticemi GU10. Světla jsou vzájemně propojena 8mm trubkovými spoji pevně dané délky v různých tvarech (rovná, jedna vlna, více vln). Mohou mít odbočky 90°, případně 75° a 105° (systém SGA a SGB).  Základny se vyrábí v provedení antická bronz/chrom Rustic Silver® s keramickým uchycením žárovky v lesklé bílé/lesklé černé.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

(pro zvětšení klikněte na obrázek)


LINEA MODULARE – SYTÉM IBRIDO

Jedná se o systém propojení zdrojů světla vyvolávající retro atmosféru s mosaznou základnou a porcelánovými úchyty žárovky zavěšenými na háčcích. Vzájemně propojeny jsou barevným kabelem v 5ti barvách (modrá, červená, žlutá, černá a bílá). Porcelánové úchyty mohou být dekorované barevnou linkou.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Katalog světelných sestav Correnti & Movimenti (Linea Civetta, Linea Modulare)

Více zde >

SVĚTELNÉ SESTAVY CORRENTI & MOVIMENTI