Blog

Prodáváme vypínače

fotografie k článku na blogu - Café Bulldog Břeclav

Prodáváme vypínače. Především retro vypínače. Máme také moderní vypínače, ale retro je teď v kurzu. Chápeme, že se mohou ty moderní cítit malinko zneuznaně, ale přesto podléháme módním trendům. A tomu, co zákazník vyžaduje a chce. To je prostě fakt. Závisí na tom naše tržby. Takže kdybychom šli do protitahu (což samozřejmě ani nechceme) nemáme spokojené zákazníky, nemáme tržby. A my obojí chceme. Občas se přeme, co v tu danou chvíli chceme více. Občas vyhrává ten třetí, spokojený zaměstnanec. Hlavně v termínu výplaty.

Kdybyste netušili – vypínač je takové to hranaté či kulaté někde na stěně a i když jeho kategorický název zavání spíše vypínáním, používá se – světe div se – i k zapínání. (Zapínače zní ale opravdu blbě, takže názvotvůrce chápeme). Většinou s nimi zapínáme a vypínáme svítidla a většinou bývají po ruce. Někdy zcela nelogicky po ruce nejsou, ale to není naše starost. V tom případě nadávejte na ty, kteří projektovali vaše elektro rozvody. P. S. Můžeme vám s tím příště pomoct. Abyste nenadávaliJ

Jinak světla prodáváme také. Přímo to souvisí s vypínači. Bez vypínačů by nebylo světla. Jak už bylo zmíněno výše, lze s nimi zcela překvapivě oproti názvu světla i zapnout.  To je asi hlavní, proč je doma máme. Vypínání je proces, který následuje po zapnutí. Aneb nemůžeme vypnout, co nebylo zapnuto. Doufáme, že už je to každému jasné. Světla máme opravdu pěkná.  Moderní i retro. Dělají se v Itálii a dělají se ručně, takže všude v té keramické kráse máte třeba něčí otisky prstů. Nějaká malérečka vám tam zanechala vzkaz. A to je vždycky výzva. Jinak máme světla i z kovu a mosazi. Vážně jsou to hezká světla. Ale o tom vám nemá smysl povídat, to musíte vidět. Třeba v našem e-shopu.

Taky prodáváme rámečky, zásuvky a různé jiné příslušenství a doplňky. V e‑shopu máme i katalogy. A jsme online. A radíme rádi. Naše rady navíc oproti známému tvrzení „každá rada drahá“, drahé nejsou. Dokonce nic nestojí a jsou zdarma. Pomáhat vám nás prostě těší. Na rady máme moc šikovnou asistentku Janičku a jednatele Borise. Prostě se na to koukněte a ptejte se.

A co říci závěrem. Každý má asi jiný vkus a tohle je ten náš. Všechno zboží dovážíme z Itálie a Španělska. Občas jsou to s těmi jižanskými národy nervy, všechno mají maňana a znáte to,… Ale nám to přesto stojí za to.

Věříme, že to za to stojí i vám.

Váš NeNo design 🙂

<< zpět