Blog

Obyčejný příběh

Fotografie k článku v blogu - Náš příběh

Náš příběh je možná obyčejný a leckomu se může zdát až příliš jednoduchý. Ale je náš. Je opravdový a stejně jako za námi prodávané produkty i za něj stoprocentně ručíme. Je opravdový, protože jej píšeme o nás právě s vámi. (Samozřejmě obrazně řečeno.) Protože se v něm doplňujeme a prolínáme.

Před tím, než jsme začali psát, jsme trochu cestovali. Španělská Barcelona nás ohromila svou pohostinností, dokonalostí práce lidských rukou, uvolněností, mořem a samozřejmě fotbalem. Cesta do Itálie, Bergamo a světelná záplava na výstavě Euroluce v Milanu – zase přinesla neodolatelnou chuť pizzy, šumivého frizzante a pravého italského expressa s dokonalým tiramissu.

Cestováním to prostě všechno začalo. Zážitky nás nakoply a cesty v nás začaly tvořit.

Dali jsme hlavy dohromady. Prvotní nápady, které byly jen shlukem myšlenek převedli do slov, slova pak poskládali do vět, z nichž pak vyšly veskrze jednoduché slogany. Na vizualizaci jsme ale museli chvíli počkat. Někdy to hold trochu trvá, než se za větami objeví obraz, než se jednoduché věci zkrátka vybarví…

A nakonec i tohle přišlo. Stačily k tomu jen barvy dvě, s nimiž jsme už jen dotvořili tak trochu komiksový příběh.  Při něm jsme montovali, malovali, stříhali, rozbíjeli, aranžovali, skládali, a hlavně s velikým nadšením fotili… Jinak bychom ten příběh nemohli vyprávět vám.

Fotografie k článku v blogu - Náš příběh

Díky tomu ožila zásuvka Bílá Kapuletová a vypínač Černý Montek. Díky tomu ožil i vějíř stínítka, který je všude zašťiťuje. A stejně jako v tom notoricky známém Shakespearově dramatu lásky se nejdříve ti dva potkali… Právě tak jak se my každý den potkáváme s vámi prostřednictvím našich stránek, našeho zboží, naší spolupráce, telefonátů, e-mailů…

Náš příběh jste s námi začali psát už před 7 lety a pořád je plný krásných překvapení. Děkujeme za důvěru. Jsme rádi, že se stáváme součástí vašich životů.

Fotografie k článku v blogu - Náš příběh
<< zpět
#
Každý člověk i věc má svůj příběh ...
#
... každý příběh nějak začíná ...
#
... některé příběhy dříve či později skončí ...
#
... jiné jednoduše pokračují ...
#
Jsme součástí vašeho příběhu ... Jednodušeji už to nejde.