MORE – více možností pro váš domov

V roce 2017 realizoval barcelonský ateliér Moredesign neobvyklý mexický projekt. Jde o jednoduchá kovová tlačítka, která splňují současné módní trendy a kritéria designérů a architektů. Minimalismus je zde skloňovaný ve všech pádech a ve všech oborech designu. Řada MORE tedy vychází z tohoto konceptu.

Prototyp jednoho z prvních vypínačů řady MORE v provedení satin matt golden brass

Nová produktová řada More by Font Barcelona

Od jiných zakázkových řad se liší především větším rozměrem, a to 96 x 96 mm pro každý jeden použitý modul. Lze objednat 1, 2, 3 a 4násobné sestavy. Samostatný strojek sestává pouze z tlačítek – 1násobného až 4násobného v jednom modulu (tzn. ve 4násobném modulu může být až 16 tlačítek).  Tlačítka lze využít ve spojení s inteligentními prvky například KNX, Loxone nebo lze s nimi pro každý okruh svítidla či jiných prvků instalovat standardní impulsní relé do krabice, a ovládat tak více tlačítky z více míst jeden okruh. To může být ve výsledku velmi výhodné. Ovládání svítidla či jiného prvku je pak velmi snadné zmáčknutím tlačítka jej rozsvítíte a dalším zmáčknutím pak zhasnete.

V inteligentních systémech se využívá i funkčnost více stisku pro jiné funkce např. pro rolety nebo centrální povely ovládání (zapni noční scénu, vypni všechna světla, stáhni žaluzie atp.). K rámečkům řady MORE lze kombinovat zásuvky pro 230 V, komunikační a TV nebo i velmi populární USB nabíječky.

Nový materiál Raw Brass Brushed - jemně broušená mosaz

Nová produktová řada More by Font Barcelona

Co se týče materiálů designová řada MORE čerpá z nabízených řad materiálů a strojků pro zakázkové řady FONT BARCELONA 5.1 COLLECTION a BRIDGE COLLECTION – navíc přidává nový materiál Raw Brass Brushed … neboli jemně broušenou mosaz bez povrchové úpravy, která přirozeně stárne a uchovává v sobě doteky majitelů. Řada MORE byla bezesporu stvořena pro klienty, kteří chtějí od elektroinstalace víc než jen pouhé ovládání svítidel. Poskytuje uživatelům dlouhotrvající zážitek, který dodá interiéru neotřelost a s grácií ji předá dál i dalším generacím.

V případě zájmu či dotazů na tuto produktovou řadu nás kontaktujte na e-mailové adrese: zakazkoveprodukty@neno.cz 

Váš tým NeNo design Ltd.

 

Schéma s rozměry pro zakázkové vypínače FONT BARCELONA