Blog

Jak to začalo?

Logo-NeNo-2002-e1476615788220

Stručná historie firmy NeNo design Ltd.

Historie firmy se datuje již rokem 1995, kdy otec Milan Bláha st. oslovil svého syna Milana Bláhu ml. a navrhl mu spolupráci ve firmě. Tak začalo podnikání dvou fyzických osob.  V průběhu let 1995 – 2002 spolupracovali na mnoha zakázkách v oboru automatizace elektroinstalací, regulace, topení atd. Zakázky se týkaly takových firem jako např. Tescoma a.s.

tescoma sidlo firmy

Od roku 2002 se Milan Bláha ml. rozhodl jít cestou realizace návrhů řízení inteligentních budov, která ho v té době fascinovala. Během let 2002 – 2010 se setkal z realizací mnoha zajímavých staveb. Za zmínku stojí  rodinný dům „pták“ v Kunčicích pod Ondřejníkem architektů z ateliéru Simona Ostrava, který byl oceněn za netradiční inovátorské spojení moderní architektury a technologií v několika oborech.

rodinný dům „pták“ v Kunčicích pod Ondřejníkem

Právě díky realizaci náročných interiérů se už tehdy začala rodit spolupráce s firmami Aldo Bernardi (Itálie) a Font Barcelona (Španělsko).

V roce 2010 pak, na základě úspěšných obchodních vztahů s anglickými partnery, byla založena firma NeNo design Ltd., a poté její česká organizační složka v Praze. Od téhož roku se firma specializuje na dovoz a prodej špičkových produktů pro osvětlení a elektrotechniku.

<< zpět
#
Ilustrační obrázek - firma Tescoma a.s.
#
Rodinný dům „pták“ v Kunčicích pod Ondřejníkem