Blog

FONTINI – retro vypínače VENEZIA

Vypínač Venezia s rámečkem

Jednoduchost a elegance ve stylu art deco…

… takto lze ve stručnosti popsat řadu vypínačů pod omítku FONTINI VENEZIA. Okouzlí vás už při rozbalování produktu. Do detailu je dotaženo i propracované balení, kdy je mechanismus vypínače společně s plastovou částí bezpečně a pevně usazen ve výřezech kartonu. Na stěně pak vypínač působí jako naprosto přirozený doplněk interiéru ve stylu art deco.

Vypínače se vyrábí v bílém a tmavě hnědém plastu v kulatém či hranatém provedení. Doplňuje je pak celá řada rámečků obdélníkového či kulatého tvaru ve dřevě nebo kovu. Kovové rámečky zdobí po krajích prolis art deco vzhledu. Mechanismus zapínání je možno volit páčkový anebo otočný. Páčky jsou kovové (zlato, mosaz, nikl), kličky pak navíc v provedeních dřevo (med), kov (zlato, mosaz, nikl) či bílý porcelán (typ mašlička nebo retro).

Rámečky z řady FONTINI VENEZIA lze kombinovat s vypínači z řady FONTINI GARBY a nahradit tak plastovou část mechanismu vypínače částí porcelánovou, která dle našeho názoru poskytuje větší komfort a také nabízí přirozenější vzhled. Lze je také doplnit zakázkovými luxusnímu ořechovými rámečky z řady NATUREL.

Celý sortiment vypínačů z řady VENEZIA naleznete na našem e-shopu zde – páčkové a otočné.

<< zpět