Blog

FONTINI – retro vypínače GARBY

Elegance, jednoduchost, bytelnost …

… takto lze ve stručnosti popsat řadu vypínačů pro povrchovou montáž FONTINI GARBY. Už při rozbalování produktu nám dáte zajisté za pravdu. Stejnými bonusy se totiž pyšní i opravdu propracované balení, kdy si mechanismus vypínače společně s porcelánovou částí bezpečně a pevně hoví ve výřezech kartonu. Na stěně pak vystouplý vypínač působí bytelným a rustikálním dojmem.

Vypínače dostanete v bílé, černé a reggia keramice, bílá keramika navíc nabízí možnost ručního dekorování. Ze dvou variant si pak můžete volit mechanismus zapínání, a sice variantu retro klička anebo klička zvaná motýlek. Retro klička se vyrábí z keramiky a svým vzhledem evokuje prvorepublikové vzory. Klička v provedení motýlek je pak k dostání jak v keramice, tak ve dřevě – vzhled staré dřevo, natural, natural+lak a medové. Od léta roku 2018 je nově řada opatřena i kličkami kovovými – a sice v provedení antická bronz, černý nikl, chrom, měď a zlatá. Nově jako pocta k 20letému výročí vzniku byla také na trh uvedena řada porcelánových vypínačů GARBY v pastelových odstínech – smetanová, modrá, zelená a růžová.

Vypínače jsou dále kombinovat s celou řadou dodávaných rámečků (a to jak keramických, tak dřevěných v několika provedeních a druzích dřeva).

Řada FONTINI GARBY samozřejmě obsahuje také doplňující sortiment elektroinstalačních prvků, komponenty zásuvek, anténní zásuvky, tlačítka, keramické krabice, trubky, rozbočky, krytky a další. Viz e-shop povrchové rozvody trubkypovrchové rozvody kabely.

Produktové portfolio je opravdu pestré a rozsáhlé. Každý z vás si  v něm jistě najdete ten svůj typ „šitý“ přesně na míru vašim potřebám.

Celý sortiment produktové řady povrchových porcelánových vypínačů GARBY naleznete na našem e-shopu zde.

<< zpět