Designové vypínače – Apatrmá SIGNATURE SUITE v hotelu ALMA BARCELONA – svět bez kompromisů

OBJEVUJTE, VNÍMEJTE A PROCIŤUJTE VYBRANÉ INSPIRATIVNÍ ZÁŽITKY. DOBRODRUŽSTVÍ NEČEKÁ.

NEJEXKLUZIVNĚJŠÍ A NEJVELKORYSEJŠÍ APARTMÁ ALMA, VE KTERÉM SE SETKÁVÁ POHODLÍ A KTERÉ PREZENTUJE POHOSTINOST ŠPANĚLSKÉ METROPOLE BARCELONY, ZVE K OBJEVOVÁNÍ NOVÉHO KONCEPTU.

Alma Signature Suite díky svým 140 m 2 evokuje důvod, proč chcete být součástí Alma Barcelona. Interiér celého apartmá je duchem metropole doslova protkán. Vybavení je sice minimalistické, ale vysoce účelné, poskytující hostům veškeré pohodlí a prostor, kde vynikají především do dokonalosti vyvedené detaily. Designový nábytek, obrazy, vypínače, svítidla – to vše poskytuje nevšední zážitek z prostoru jako takového. Vše umocňuje všudypřítomná decentnost protkaná umným použitím tlumených barev a doladěná pro toto město charakteristickými bytovými doplňky.

ZDE SE SETKÁVÁ DESIGN A CHARAKTER, ABY NÁS SPOLEČNĚ POZVALI K OBJEVOVÁNÍ PODSTATY BYDLENÍ V BARCELONSKÉ ČTVRTI EIXAMPLE: JEJÍHO SVĚTLA, LINIÍ A TEXTURY.

Apartmán o rozloze 140 m2 se nachází v hlavním patře ikonické budovy Eixample a nabízí uspořádání přizpůsobené především současným cestovatelům. Světlý prostorný vstup zve dále objevení knihovny spojené z praktickou částí kanceláře. Ta se dále otevírá do obývacího pokoje, jemuž vévodí elegantní a pohodlná pohovka, barová skříňka a hlavní stůl, který pojme až 4 strávníky. Po vstupu do pohodlné ložnice objevíme kompletní šatnu, jež nás propojí s velkorysou koupelnou. Zde pečlivě rozmístěné reflektory svým světlem podtrhují všechny prvky interiéru tak, aby koupel ve vaně nabídla co nejlepší zážitek.

NEJLEPŠÍ STŮL RESTAURACE JARDÍN DEL ALMA V JÍDELNĚ APARTMÁ.

Díky prostornému obývacímu pokoji o rozloze 60 m2 nám Alma Signature Suite nabízí možnost prožít zážitek z návštěvy vyhlášené restaurace Jardín del Alma na nejexkluzivnější úrovni, vychutnat si sezónní kuchyni v prostředí bezkonkurenčního soukromí a završit tak zážitek, který nám připomíná privilegovaný středomořský životní styl.

Mezi všechny pečlivě vybrané prvky patří také naše návrhy rozmístění a provedení designových vypínačů Font Barcelona 5.1. Collection.

Jejich výroba na míru umožňuje přizpůsobit je každému projektu a nabízí nekonečné možnosti personalizace. Vypínače svou sílou minimalismu a precizním provedením tak doplní a zvýrazní jedinečnost každého prostoru.

DETAIL DESIGNOVÉHO VYPÍNAČE 5.1 COLLECTION FONT BARCELONA V PROVEDENÍ BRUSHED GRAPHITE BRASS