#

1950 COLLECTION FONT BARCELONA

Exkluzivní ručně vyráběná zakázková kolekce vypínačů 1950 Collection Font Barcelona byla vytvořena speciálně u příležitosti 50letého výročí založení firmy Fontini a svým designem a provedením navazuje na vzhled první vyráběné série vypínačů firmy, právě z roku 1950.

Pro vypínače 1950 je charakteristická střídmost a jednoduchý propracovaný styl, který klade důraz především na kvalitu materiálů a jejich následné precizní zpracování. Ovládací páčku vypínače je možno ozdobit krystalem Swarovski a vytvořit tak jedinečný a unikátní kousek právě do vašeho interiéru.

Jedná se o zakázkovou výrobu, kde produkty jsou dodávány v kompletu (rámeček + páčka s možností dozdobení krystalem Swarovski). Jednotlivé základní komponenty ve všech variantách najdete podrobně vyobrazeny níže. Objednat k výrobě pak lze prakticky jakákoliv další i vícečetná kombinace komponentů jednoho či více vypínačů s např. klasickou, anténní či datovou zásuvkou, stmívačem atp.  Zkompletované varianty naleznete níže pod samostatným odkazem na galerii nebo katalog.

Cenovou nabídku na exkluzivní vypínače z kolekce 1950 vám rádi vypracujeme na základě vašich konkrétních požadavků, ozvěte se nám na telefon.
tel: +420731731128

 e-mail: asistent[zavinac]neno.cz 

Nebo nás stačí oslovit pomocí dotazu – viz zelená lišta vpravo dole.

GALERIE >>> Katalog

1950 COLLECTION – RÁMEČKY, PÁČKY a KRYSTALY SWAROVSKI

Pro konkrétnější představu jsou níže vyobrazeny varianty jednotlivých krytů a páček, ve kterých se kolekce 1950 vyrábí. Náhledy hotových provedení vypínačů si můžete prohlédnout v galerii zde.


Rámečky jsou vyráběny z mosazi a po celém obvodu mají prolisovaný zdobný reliéf. Páčky jsou opatřeny vyraženým popiskem názvu kolekce a jejich nedílnou součástí pak (dle vašeho přání) mohou být i krystaly Swarovski (v nabídce celkem 5 barevných variant krystalů).


RÁMEČKY 1950 COLLECTION
(pro zvětšení klikněte na obrázek)

1950 Collection Fontini Blue Moon


PÁČKY 1950 COLLECTION
(pro zvětšení klikněte na obrázek)

1950 Collection Fontini Chrome Nikl


KRYSTALY SWAROWSKI 1950 COLLECTTION
(pro zvětšení klikněte na obrázek)

1950 Collection Fontini Moonlight

1950 Collection Fontini Golden Indian Saphire

Zakázkový vypínač 1950 Collection Font Barcelona

Katalog 1950 Collection Fontini

Více zde >

Katalog 1950 Collection